EaseUS Partition Master Home Edition

10.8
oy
0

Güçlü bir disk bölme yönetim programı

86k

Bu uygulamayı oyla

EaseUS Partition Master Home Edition basit bir disk bölme programından çok daha fazlasını sunan bir disk bölme yönetim programıdır. Tekrar boyutlandırma, kaldırma, kopyalama, geri alma... Elinizde bir çok olasılık olacaktır.

EaseUS Partition Master Home Edition uygulamayı ilk sefer çalıştırdığınızda size üç ana araca bölünmüş olarak gösterilecektir. Disk Bölme Yöneticisi’nin kendisi, 'Disk ve Bölme Kopya Sihirbazı' ve 'Bölme Geri Alma Sihirbazı'.

Bu iki modül birincisinden biraz daha küçüktür fakat size kolay bir şekilde disk bölmelerini (veya tüm sabit diski) kopyalama işlerini sürdürmenize veya hasar görmüş bölmeleri geri kazanmanıza olanak sağlar.

Bölme yönetiminin ana özellikleri arasında bulunan veri kaybından kaçınmak için bölmeleri bir diskten diğerine atma seçeneği veya iki bölmeyi bir tane olarak birleştirme özelliği vardır. Diğer özellikler dinamik disklerin basit diskler ile iletişimini veya FAT dosya sistemli disklerin NTFS dosya sistemi ile iletişim kurmasını içerir.

EaseUS Partition Master Home Edition tüm kullanıcıların (uygulama ayrıcalıklı kişisel ev kullanıcılarını akılda tutarak tasarlanmıştır) bilgisayarlarında bölme ile alakalı düşünebilecekleri her şeyi içermektedir.
Uptodown X